معرفی واحد ها

.

واحد مهندسی

در این بخش مهندسان وظیفه طراحی و محاسبات دستگاهها را با توجه به منابع علمی ، کتابخانه‌ایی مرجع ، نرم افزارها و … بر عهده دارند.

.

واحد مکانیک

واحد مکانیک شامل بخش‌های تراشکاری و ماشین سازی، ساخت بدنه، ورق کاری ، خمکاری ، نورد ، آبکاری، سخت کاری و رنگ می‌باشد.(رنگ پیش فرض مورد استفاده در دستگاها نوک مدادی و قرمز استاتیک است ولی در صورت سفارش مشتری رنگ قابل تغییر می‌باشد).

.

واحد الکامپ

شامل بخش های کامپیوتر، برق، کنترل و الکترونیک است. تهیه نرم افزارها و برنامه ریزی PLC , HMI و ساخت و اجرای تابلو برق در این قسمت انجام میشود.

.

واحد مونتاژ

این بخش شامل واحدهای مونتاژ و تست و بسته بندی است. در این جا حاصل نهایی طراحی در واحد مهندسی و اجرا در واحدهای مکانیک و الکامپ، طبق طرح و نظر اولیه مشتری مونتاژ و پس از تست، بسته بندی و آماده ارسال می‌گردد.

.

دفتر شرکت

این واحد شامل قسمتهای بازرگانی، مالی و حسابداری، اداری و منابع انسانی می‌باشد.

.

واحد کیفیت

شامل بخش های مدیریت کیفیت و کنترل کیفیت می‌باشد.واحد تضمین کیفیت کلیه امور سیستمی را منطبق بر استاندارد ISO 9001 بر عهده دارد. واحد کنترل کیفیت، ساخت ماشین آلات را از طراحی تا ارسال زیر نظر گرفته تا بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار گیرد.

.

واحد برنامه نویسی

در این واحد مهندسان با برنامه و کد نویسی به خلق ایده های پیچیده به صورت عملی قابل بهره برداری می‌پردازند.

.

واحد آزمایشگاه

در این واحد کارشناسان آزمون و مدیران فنی نمونه های ارسالی از ادارات استاندارد و مشتری های شخصی را با تجهیزات شرکت برای تطبیق با استانداردهای مربوطه و تضمین کیفیت نمونه ها مورد آزمون قرار می‌دهند تا تولید کننده بتواند با اخذ گواهی استاندارد محصول خود را به فروش برساند.

.

.

تصویر کارگاه ورق کاری شرکت رادیان پارس